Děkujeme všem našim příznivcům a přispěvatelům.

© 2015 Spolek pro Kočku Příbram

nejnovější info naleznete na našem facebooku
NAŠE PRVNÍ OSVĚTA

14.6.2017

Dne 14. 6. 2017 uspořádaly členky Spolku pro kočku pro děti 1. stupně ZŠ Bratří Čapků v Příbrami za velké pomoci paní ředitelky Mgr. Aleny Mašikové povídání o kočičkách. Celá akce se uskutečnila za krásného slunečného počasí na zahradě školy. Děti dostaly kočičí omalovánky, ve kterých se dozvěděly mnoho zajímavých věcí o životě koček – jak poznají, kdy je kočička spokojená a naopak kdy se zlobí, co všechno potřebuje, žije-li s námi v bytě, proč je třeba kočky kastrovat nebo jak pomoci opuštěným kočkám. Děti vyprávěly své veselé zážitky s kočičkami, pak jsme debatovali o kočkách žijících venku, jak se z nich vlastně stanou bezdomovci a proč potřebují naši pomoc.
Z informačních letáčků, které vyrobilo město Příbram pod patronací místostarostky Mgr. Ženíškové, dětí vědí, kam se v případě nalezených koček obrátit, a na závěr všechny obdržely i sladkou odměnu. Velkým zážitkem pro děti byla i možnost pohladit si kočičky, které mají členové spolku ve svých depozitech. Dopoledne bylo zábavné a poučné a doufáme, že nikdo z dětí, které se besedy zúčastnily, nebude ubližovat našim zvířecím kamarádům.

Den pro zvíře

2.9.2017

Dne 2.9. 2017 proběhl 1. ročník charitativní akce na podporu Psí útulek Lazec a Spolek pro kočku Příbram s názvem Den pro zvíře, kterou uspořádala paní Miroslava Josefíková Ne množírnám, z. s. -CZ/SK. Běh lesoparkem byl pořádáný ve spolupráci s Běhejme a pomáhejme útulkům a celá akce se konala pod záštitou a za finanční podpory města Příbram. Všem moc děkujeme a i lidem, který přišli podpořit akci i přes ne moc příznivé počasí. Na této akci se vybralo celkem 17455 Kč tato částka byla rozdělena mezi oba útulky.

website builder. Create your website today.