top of page
Jak konkrétně pomoci
Staňte se členem spolku

 

Máte rádi kočky, chtěli byste přispět na chod spolku a stát se součástí našeho týmu? Pak stačí vyplnit přihlášku a doručit na adresu spolku.

Členský příspěvek  činí 300,-Kč za osobu na rok.

 

 

Přispějte jednorázově či pravidelně

 

Uvítáme jakoukoli výši příspěvku.

Finanční dar lze při splnění zákonem daných podmínek odečíst od základu daně z příjmů. Potvrzení Vám vystavíme na žádost.

 

 

Věnujte hmotný dar

 

Kočičí krmivo - granule, konzervy, kočičí mléko, pamlsky

Kočičí stelivo

Hračky, pelíšky

Hygienické podložky na přebalování dětí (podložky do pelíšků nemocným kočičkám

Úklidové a čistící prostředky

 

Předání hmotných darů je na domluvě. Můžete dovézt přímo do depozita paní Synkové a nebo si dar vyzvedneme na jiném místě dle aktuálních časových a jízdních možností členů spolku.

 

 

Poskytněte dočasné přístřeší (depozitum)

 

Někdy bývá kapacita našich současných depozit plně obsazena, zejména v období jara a léta, proto uvítáme každého člověka, který by si vzal kočičku do dočasné péče, než se pro ni najde trvalý domov. Více info zde.

 

 

Kastrujte

 

Pokud neplánujete chovnou stanici, určitě nechte své kočky vykastrovat. Zamezíte tím nejen pozdějším problémům, kam s koťaty, ale například i nežádoucímu značkování u kocourů či velice hlučnému (pro kočičí organizmus zatěžujícímu) mrouskání. Kočka může zabřeznout již v 5. měsících věku! Více o kastracích zde.

Kastrace jsou tím nejefektivnějším a nejetičtějším řešením, jak dalšímu množení nechtěných zvířat jednou provždy zabránit. Opuštěných koček jsou tisíce a není možné najít pro všechny nový domov!

transparentní účet Fio banka

2500408642 / 2010

V roce 2015 dostal spolek od města Příbram dotaci ve výši 81.635 Kč. Tyto peníze jsou především na kastrace odchycených koček, na jejich nezbytná veterinární ošetření, krmivo na určených krmicích  místech a zabezpečení chodu depozit (ten však většinou hradí členové spolku sami ze svých vlastních prostředků, protože z grantu ani z darů není možné provoz depozit zabezpečit).

 

Již v polovině roku 2015 byla dotace z více jak 2/3 vyčerpána, protože nás "zásobovala" městská policie a občané nalezenými kočkami. Byla to hlavně koťata, častokrát pohozená v krabicích nebo igelitových taškách na různých místech v Příbrami. Většinou byla ve velmi zuboženém stavu a jejich léčení nás stálo nemalé částky.

 

Městu Příbram za poskytnutou finanční podporu velice děkujeme, nicméně každý rok jsme nuceni jak léčení koček, tak chod depozit financovat nemalou částkou z vlastních zdrojů a darů našich příznivců. Bez těchto peněz bychom nebyli schopni zaopatřit množství koček a koťat, které se k nám během roku dostanou.

 

Nechceme být k jejich osudu lhostejní.

Prosím, nebuďte ani vy. Je mnoho způsobů, jak pomoci...

 

Děkujeme.

bottom of page